O NAS CONBAR Bartosz Niewczas
dowiedz się więcej o nas

CONBAR - polski producent mikrocementu

Od wczesnego dzieciństwa interesowałem się mieszankami cementowymi. Zawsze lubiłem towarzyszyć mojemu tacie podczas wykonywania drobnych, domowych obróbek murarskich. Było to dla mnie bardzo emocjonujące zajęcie, które dawało mi wiele satysfakcji.
Firma CONBAR jest kontynuacją mojej pasji z dzieciństwa.

mgr inż. Bartosz Niewczas

Dzięki licznym badaniom w laboratoriach i instytutach naukowych…

produkty CONBAR są idealnie dostosowane zarówno do warunków wewnętrznych (kuchnie, łazienki, hole), ale także na zewnątrz (tarasy, balkony). Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, ponieważ wierzymy, że jedynie całkowite zrozumienie obu stron może prowadzić do spełnienia oczekiwań konsumenta.

Dlaczego CONBAR?

Produkty w naszym sklepie sprzedawane są w najbardziej ekonomicznych opakowaniach, które idealnie komponują się z oferowanymi zestawami i dzięki temu są maksymalnie wykorzystane. 

Jesteśmy otwarci na nowe formy współpracy, rozwijając przy tym naszą ofertę, a tym samym poszerzając grono zadowolonych współpracowników i klientów. 

Prowadzimy nasze social media: facebook, instagram oraz youtube. Wiemy, że dzięki dobrej komunikacji z klientem będziemy mogli stale ulepszać nasze usługi oraz produkty. 

Materiały z których tworzymy nasze produkty są całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Zadzwoń teraz